Menu Zavrieť

PREDLŽOVANIE VLASOV

Mikroringová metóda – sa považuje za jednu s najšetrnejších a najbezpečnejších spôsobov predlžovania a zahusťovania vláskov. Pramene sú aplikované pomocou kovovej mikrospojky (korálky), ktorá vždy korešponduje s farbou prírodných vlasov.

Bez prítomnosti tepla sa špeciálnymi kliešťami uzatvorí kovová spojka, čím je prírodný vlas úplne chránený pred porušením štruktúry v dôsledku nadmerného tepla a roztavenia keratínu.   

Naše 100% ľudské vlasy sú považované za svetovú jednotku v nadväzovacom priemysle. Disponujeme všetkými farbami vlasov  vrátane čiernej či blond, ktoré sú na našom trhu najžiadanejšie a tak isto aj rôznymi typmi či už rovných, mierne zvlnených alebo prudko kučeravých vlasov.

Vlásky môžte natáčať na natáčky, kulmovať, žehliť, farbiť i použiť trvalú onduláciu.

MICROBLADING – tetovanie obočia čiarkovanou metódou

Rozdiel medzi klasickým tetovaním obočia strojčekom a manuálnym 3D čiarkovaním spočíva v tom, že pri tetovaní prechádza elektrická ihla kolmo do pokožky, naopak pri čiarkovaní sa manuálne, za pomoci špeciálneho pera s mikročepieľkou tvaruje obočie, pigment sa do pokožky dostáva cez pozdĺžny mikro otvor na pokožke, ktorý má tvar vláska (chĺpka) a je ho možné tetovať v smere rastu vašich vlastných chĺpkov.

Takto vytvorené obočie vyzerá absolútne prirodzene. Metóda je omnoho menej bolestivá ako pri klasickom strojovom tetovaní, taktiež je možné použiť lokálnu tekutú anestézu.

Trvácnosť obočia je cca od 1 roka do 3 rokov, v závislosti od typu pokožky a ošetrovania. Veľkou výhodou je, že môžete mať stále nové obočie, prispôsobene trendom, požiadavkou klientky, meniacej sa fyziognómii tváre pri starnutí pokožky atď..